Jesteśmy dla Państwa

W Niepublicznym przedszkolu Centrum Malucha Piotruś Pan, każde dziecko jest dla nas ważne, dlatego poświęcamy im całe swoje serce każdego dnia. Wiemy, że podstawową formą spędzania czasu dzieci w tym okresie jest zabawa. Dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom nasza kadra uczy i rozwija przedszkolaków w autorskich i nowoczesnych metodach dydaktycznych i zabawach. Nasze przedszkole, nastawione na jakość opieki nad Państwa dziećmi, obejmuje tylko dwie grupy podzielone wiekowo. Każda z nich liczy maksymalnie 15 osób:

• grupa wiekowa: 3–4 lata (w indywidualnych przypadkach przyjmujemy dzieci 2-letnie),
  • grupa wiekowa: 5–6 lat.

Każdej grupie przydzielony jest wychowawca, z którym rodzice mają stały kontakt. Dzięki małej grupie wychowawca łatwiej i dokładniej obserwuje przebieg pracy i postęp wszystkich dzieci. Przedszkolaki również dzięki temu łatwiej się adaptują i zyskują silniejsze poczucie integralności z grupą podczas pobytu.

Nasz zespół służy pomocą i wsparciem:

• dwóch wychowawców z wykształceniem pedagogicznym – magistrowie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej,
  • pomoc dla wychowawcy w grupie maluchów,
  • logopeda,
  • dyrektor placówki.

O zdrowe i smaczne wyżywienie dzieci dbają doświadczeni dietetycy w firmie, w której zamawiamy smaczne ciepłe obiady (opłata dodatkowa). Zachęcamy do zapoznania się z opłatami za pobyty w przedszkolu oraz galerią obrazującą naszą placówkę.

Bogata oferta zajęć dla dzieci, dobre warunki lokalowe, a także możliwość skorzystania z pomocy logopedy czy psychologa, to atuty, za które chwalą nas rodzice.

Zapraszamy do naszego przedszkola – rekrutacja trwa cały rok!