Oferujemy również:

Pomoc psychologa dziecięcego

W naszym przedszkolu myślimy o wszystkich przedszkolakach, dlatego można u nas skorzystać ze wsparcia naszej wykwalifikowanej kadry w:

• terapii indywidualnej – pomoc w zakresie adaptacji w przedszkolu, jak i w konkretnych problemach dziecka,
  • terapii grupowej – terapia, w której uczestniczy dziecko i jego rodzice, ma na celu pomóc funkcjonowaniu rodziny, np. komunikacji.

Warsztaty dla rodziców

Zachęcamy rodziców do poszerzania wiedzy i kompetencji wychowawczych, aby jak najlepiej wspierać swoje dziecko w rozwoju. W tym celu w naszym Centrum Malucha Piotrusia Pana oferujemy odpowiednio przygotowane warsztaty dla rodziców. O szczegółach informujemy na bieżąco.

Logopeda

W trosce o odpowiedni rozwój Państwa dzieci w naszym przedszkolu można skorzystać z terapii i porad logopedycznych.